fbpx

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i wysokie zyski

Flatbook zarządzanie apartamentami

Oferujemy właścicielom apartamentów w Gdańsku kompleksową obsługę wynajmu krótkoterminowego. Jeśli już posiadasz lub planujesz zakupić apartament na wynajem w Gdańsku, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

We Flatbook stawiamy nie na ilość, ale na jakość. Powierzając nam zarządzanie najmem Twojej nieruchomości masz pewność, że zadbamy o nią jak o własną. Nasz zespół to doświadczeni ludzie, którzy łączą pasję branży hospitality z biznesową wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą. Dzięki takiemu podejściu, gwarantujemy właścicielom, z którymi współpracujemy, spokój i bezpieczeństwo oraz wysokie zyski.

Marka Flatbook przez lata zasłużyła na to, że Goście stale do nas wracają, a właściciele z zadowoleniem przedłużają umowy współpracy.

Powierz Flatbook

zarządzanie apartamentami w Gdańsku

Kompleksowa obsługa

Jasne i uczciwe zasady współpracy. Terminowe rozliczenia. Dostęp do statystyk i grafiku online. Pełna obsługa zarówno Gości jak i samej nieruchomości. Najwyższe standardy czystości.

Przygotowanie do wynajmu

Opracowanie polityki cenowej, wprowadzenie apartamentu na portale rezerwacyjne i do systemu bezpośredniej rezerwacji online. Nasze doświadczenie pracuje na Twój zysk.

Pełna obsługa Gości

Od pierwszego kontaktu przez przyjęcie rezerwacji, opiekę w trakcie pobytu aż po podtrzymywanie relacji. Dbamy o to, by Goście chętnie wracali do Twojego apartamentu.

Sesje zdjęciowe

Współpraca z doświadczonymi fotografami hotelowymi i dbałość o każdy szczegół. Przygotujemy i pokażemy Twój apartament tak, by podkreślić wszystkie jego atuty i pozyskać więcej rezerwacji.

Home staging

Lata doświadczenia, znajomość oczekiwań Gości oraz narzędzi i technik skutecznej sprzedaży. Wiemy, jak przygotować apartament do sesji, aby jego zdjęcia naprawdę sprzedawały.

Revenue management

Codzienna analiza rynku i bieżącej sprzedaży, szybkie i pewne reagowanie na zmiany, które pozwala osiągać optymalne obłożenie i wysokie ADR (średnie ceny za noc).

Marketing

Obecność na wszystkich najważniejszych platformach rezerwacyjnych jak Booking, Airbnb czy Expedia oraz własne, skuteczne kanały sprzedaży bezpośredniej.

Doświadczenie i zaufanie

Zarządzamy apartamentami w najlepszych lokalizacjach Gdańska. O każdy apartament dbamy jak o swój własny. O naszej skuteczności świadczą opinie zadowolonych właścicieli i długoletnia współpraca.


Opinie właścicieli, dla których pracujemy:

"Pełen profesjonalizm już od pierwszego spotkania. Kompetentne doradztwo zarówno na poziomie zarządzania jak i zakupu oraz przygotowania nieruchomości na wynajem. Dbałość o szczegóły, terminowość oraz elastyczność działania na zmieniającym się rynku to z pewnością mocne strony zarządzających Flatbook. Ponadto dobry kontakt z firmą i troska o stan techniczny mieszkania sprawiają że mamy za sobą wieloletnią, owocną współpracę."


- Krzysztof Bartkowiak

"Z firmą Flatbook współpracujemy od 2018 roku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, uzyskiwanych wyników oraz technicznego utrzymania naszych apartamentów. Dla nas dużym plusem jest to, że możemy dowolnie korzystać z naszych mieszkań we własnym zakresie gdy zamierzamy odpoczywać w Gdańsku. Dzięki dostępowi do grafiku online jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować obłożenie i ceny sprzedaży. Polecam współpracę z Flatbook!"


- Alicja Kamińska


Zainteresowany współpracą?

Szukasz rzetelnej firmy zarządzającej, która zadba o Twój apartament w Gdańsku i zapewni Ci wysokie zyski z wynajmu? Skontaktuj się z nami i poznaj kompleksową ofertę Flatbook.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Napisz Zadzwoń Zarezerwuj