fbpx

Dla Twojego pełnego komfortu

Usługi dodatkowe

Centrum SPA & Wellness

Nasze apartamenty to nie tylko doskonała baza do zwiedzania Gdańskich atrakcji, ale także wspaniałe miejsce, aby zakosztować prawdziwego odprężenia. W wybranych lokalizacjach, nasi Goście mogą za dodatkową opłatą, korzystać z sauny lub z oferty centrum SPA & Wellness, gdzie dostępne są m.in.: basen rekreacyjny z przeciwprądem, gejzerem, masażem wodnym karku i pleców, jacuzzi, sauna fińska, infrared i mokra, strefa fitness z siłownią, masaże i rytuały SPA. Oferta usług SPA różni się w zależności od lokalizacji apartamentów.

Znakomite śniadania

Prywatność apartamentu i hotelowa obsługa - rezerwując pobyt z Flatbook możesz mieć to wszystko. Wybierając ofertę BB (nocleg ze śniadaniem), będziesz mógł skorzystać z bogatej oferty śniadaniowej - zależnie od wybranej lokalizacji: z dostawą do drzwi lub w zaprzyjaźnionej restauracji. Dbamy o najwyższą jakość śniadań. Czeka na Ciebie prawdziwa uczta dla zmysłów. Jest smacznie, różnorodnie i świeżo.

Transport z lotniska

Naszym Gościom oferujemy komfortowy i niezawodny transfer lotniskowy - wystarczy poinformować obsługę Flatbook o chęci skorzystania z tej usługi oraz przekazać szczegóły planowanego lotu, a my zajmiemy się resztą.

Życzenia specjalne

Planujesz świętować w Gdańsku specjalną okazję lub sprawić komuś pobyt w prezencie? Chętnie pomożemy Ci przygotować wyjątkowa oprawę tego dnia. Możemy zamówić w Twoim imieniu najpyszniejszy w Trójmieście tort, dostarczyć do apartamentu świeże kwiaty, przygotować romantyczny wystrój,... Opowiedz nam o swoim pomyśle, a pomożemy Ci wcielić do w życie.

Napisz Zadzwoń Zarezerwuj